- Порядок блокування ПН/РК: зміни з 9 грудня
- Підвищення МЗП-2024: наслідки для бізнесу
- Декретна відпустка на бажану дату
- Податки з ФОПів: аналіз бюджету-2024
- Орендар отримав пільгу, суборендар — ні
- Воєнний стан продовжено до 14 лютого 2024 року
- Торгівля у релігійних організаціях
- ФОП повернув частину боргу як фізособа
- ПДВ-пільга підприємствам у шахтарських містах
- ЖБК зводить будинок: особливості обліку
- Штатний розпис: коли перезатверджувати?
- Відновлення дії ліцензії при оскарженні рішень ДПС
- Товар для резидента оплачений нерезидентом
- Щодо ліцензування роздрібної торгівлі пальним
- Щодо практичного застосування норм податкового законодавства
- Щодо виникнення податкових наслідків з ПДВ і податку на прибуток підприємств у разі сплати членами кооперативу на рахунок кооперативу пайових внесків для фінансування будівництва житлового будинку та набуття права власності на квартири та нежитлові приміщ
- Щодо окремих питань оподаткування релігійної організації у статусі неприбуткової організації
- В якій валюті складається Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт за кордон, якщо невикористані кошти повертаються в іноземній валюті?
- Про визначення походження товарів з Європейського Союзу
- Щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно на підставі рішення суду про витребування майна з чужого незаконного володіння, яке зазнало поділу
на мiсяць безкоштовно!Спробувати
Головні новини
- «Дебет-Кредит» за тиждень. Найважливіші бухгалтерські новини за 19 - 23 травня
- Які штрафи за неподання чи несвоєчасне подання єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ (місячна форма)?
- Відпустки та відпусткові у 2025 році: найголовніше – у добірці від редакції
- Чи треба індексувати зарплату у червні 2025 року?
- Увага! Внесено зміни до Інструкції про нарахування і сплату ЄСВ щодо документів для підтвердження інвалідності
Головне за тиждень
від редакції «Дебет-Кредит»
Останні консультації
- Які документи до якого контролюючого органу подають малі виробники виноробної продукції для одержання ліцензії на виробництво?
Малі виробники виноробної продукції для одержання ліцензії на виробництво подають заяву разом з копією декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику (ДПС України)
- Які вимоги до формування та надсилання податкової звітності в електронному вигляді на електронну адресу zvit@sta.gov.ua?
Податкова звітність, яка подається платником в е-формі, повинна відповідати всім вимогам е-документа, містити достовірні обов’язкові реквізити, подаватись у форматі XML та бути підписаною КЕП, що базується на кваліфікованому сертифікаті е-підпису, такого платника податків
- Лікарняний у зв'язку з вагітністю та пологами для сумісника
Працівник працює сумісником з 06.05.2025 р. 01.07.2025 р. має оформлювати лікарняний у зв'язку з вагітністю та пологами. Як правильно розрахувати суму, яку потрібно виплатити працівнику?
- За якою формою подається декларація з податку на прибуток у разі, якщо інститут спільного інвестування має/не має статус ЮО?
Декларація з податку на прибуток подається за формою J0100126, якщо інститут спільного інвестування має статус юрособи, та за формою J0100926, якщо не має статусу юрособи та за нього Декларація подається платником податку на прибуток підприємств – компанією з управління активами
- Оформлення ТТН при поставці товару постачальником продавця безпосередньо покупцю
Підприємство уклалл договір поставки з покупцем, де вказано адресу доставки "Точка А". Також уклало договір з постачальником цього товару з умовою поставки товару в "Точку А". В місці поставки підприємство одразу передає товар покупцеві. Постачальник виписав та передав ТТН та видаткову накладну, де підприємство є отримувачем товару і місце поставки "Точка А". Підприємство теж виписує видаткову накладну цією ж датою та передає покупцю. Чи потрібно виписувати на покупця ТТН?
Семінари для бухгалтерів
- Транспортно-експедиторська діяльність: основні акценти в оподаткуванні. Експорт. Імпорт
Лектор: Величко В.В.
27 травня, вівторок - Зміни в бронюванні з 16.04.2025: новий порядок та правила! Нові правила розрахунку кількості військовозобов’язаних для квоти 50% з метою бронювання Зменшення кількості військовозобов’язаних
Лектор: Мойсеєнко Т.
27 травня, вівторок - Відрядження: від авансу до звіту. Воєнні особливості та «класика» відряджень, платіжні картки, роумінг, добові, послуги ФОП, авансові звіти, підзвітні розрахунки, представницькі витрати, відрядження дистанційників
Лектор: Губіна І.А.
28 травня, середа - Мінімізація, оптимізація та планування податку на прибуток, ПДВ та ПДФО/військового збору: як зберегти кошти підприємства, не порушуючи податкового законодавства
Лектор: Самарченко О.Р.
29 травня, четвер
Перевір свого контрагента:
сервіс надано OpenDataBot