• Посилання скопійовано

Право на відпустку на дітей на новому місці роботи

Як підтвердити право на додаткову відпустку в звʼязку з наявністю у нової працівниці двох дітей? А раптом вона вже скористалася цією відпусткою?

Ситуація з практики: жінка, яка працевлаштувалася на роботу, має двох дітей до 15 років. На попередньому місці роботи (працювала на 0,5 окладу) та за 2024 рік не використала додаткову відпустку 10 днів на дітей та не отримала компенсацію при звільненні, про що їй було надано довідку. Чи може підприємство надати працівниці додаткову відпустку 10 днів за 2024 рік?

Як відомо, одному з батьків, які мають двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, чи які усиновили дитину, матері (батьку) особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (ст. 19 Закону про відпустки).

Отже, граничний вік дитини, який враховується при визначенні права працівниці на додаткову відпустку на дітей, становить 15 років. І надання такої відпустки прив’язане саме до календарного року. Додаткова відпустка на дітей має надаватися у будь-який час календарного року, незалежно від відпрацьованого часу.

Законодавством не передбачено строку давності, після якого право на додаткову соціальну відпустку працівникам, які мають дітей, втрачається. Тому, якщо працівник з якихось причин не скористався цим правом і не використав цю відпустку за минулий рік або ж за кілька попередніх років, він має право використати цю відпустку, а у разі звільнення (незалежно від підстав) йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні відпустки.

Отже, якщо працівниця з якихось причин не скористалася додатковою відпусткою на дітей на попередньому місці роботи, вона має право піти у цю відпустку незалежно від відпрацьованого часу.

Роботодавець за новим основним місцем роботи може надати таку відпустку на підставі поданої заяви та доданих до неї таких документів:

— свідоцтва про народження дітей;

— довідки з попереднього місця роботи про невикористання додаткової відпустки чи компенсації за неї у 2024 році (вона вже є в наявності);

— довідки з місця роботи батька дітей про те, що він не використав додаткову відпустку на двох дітей або не отримував за ці дні компенсацію у 2024 році.

Автор: Щербина Світлана

До змісту номеру