Виправлення категорії особи у повідомленні про прийняття на роботу

Як виправити помилку у повідомленні про прийняття на роботу, коли у графі 5 зазначено «2» (наймані працівники за сумісництвом), а потрібно «1» (наймані працівники за основним місцем роботи)?

Якщо підприємство виявило помилку у повідомленні про прийняття на роботу працівника, її потрібно виправити.

Для цього передбачено два типи повідомлень:

«початкове» — подання інформації про прийняття працівника на роботу;

«скасовуюче» — подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Отже, у разі виявлення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу потрібно подати повідомлення типу «скасовуюче» з помилковими даними (де міститься помилкова категорія особи «2») і одночасно повідомлення типу «початкове» з правильними даними (де вже буде зазначено правильну категорію особи «1»).

Штрафу за подання уточнювальної інформації про прийнятих працівників до податкових органів чинним законодавством не передбачено.

Доступ до повних текстів статей «Дебету-Кредиту» можливий лише для передплатників пакетів «Експерт», «Профі» та паперового журналу. Якщо ви незнайомі з нашим ресурсом, оформіть ознайомчу передплату.

Оформити передплату

Автор:
Щербина Світлана
Теги:
Трудові відносини , Трудовий кодекс