- Декларація ФОПа на ЄП групи 4
- Безготівкові операції та РРО
- Зміни Звіту про платежі видобувних підприємств
- Анулювання реєстрації платника ПДВ
- ВС про відсторонення невакцинованих
- Відсторонення працівника: що з лікарняними?
- Перші справи про облік запасів ФОПа
- Продаж сигарет із нарахуванням ПДВ
- Чотири запитання про ПРРО
- Перевірки ФОПів у 2022 році
- Часткова ліквідація об’єкта ОЗ
- Сплата ЄСВ за дорученням — ВС не проти
- Узагальнююча податкова консультація щодо практичного застосування комплексу норм стосовно наявності «розумної економічної причини (ділової мети)» під час проведення перевірок контролюючими органами
- Щодо відсторонення від роботи та змін істотних умов праці
- Про застосування статті 46 КЗпП України щодо відсторонення від роботи працівника у зв’язку з відсутністю щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
- Мінімуми
- Таблиця розмірів ЄСВ, які нараховуються залежно від видів доходів
- Ставки податку на доходи фізичних осіб на деякі види доходів
- Максимальний розмір заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок*
- Облікова ставка НБУ
- Таблиця індексів інфляції
- Офіційні курси валют за тиждень 24.01.2022 — 29.01.2022 р.
- Таблиця індексації заробітної плати
- Курси валют 28.01.2022 р.
- Мінімальні розміри статутних капіталів господарських товариств у 2022 році
на мiсяць безкоштовно!Спробувати
Головні новини
- Чи платити ПДФО при продажу земельних ділянок, створених внаслідок поділу: роз'яснення ДПС і коментар редакції
- Одяг працівників згідно КзПП та Закону про працю: порядок забезпечення, бухгалтерський облік, оподаткування
- Поворотна фінансова допомога юросіб у 2026 році: ліміти 10 та 50 тис. грн, правила ПКУ та приклади проводок
- Камеральна перевірка ДПС у 2026 році: підстави, порядок проведення, наслідки та оскарження результатів
- Майно знищене внаслідок атаки: як зафіксувати збитки, списати майно і скористатись пільгами, – консультує ДПС
Головне за тиждень
від редакції «Дебет-Кредит»
Останні консультації
- Сплата ЄСВ ФОП ІІІ групи у 2026 році при роботі на підприємстві з бронюванням та сплатою ЄСВ роботодавцем (аудіоверсія)
ФОП на ІІІ групі єдиного податку працює за трудовим договором на підприємстві, має бронювання та роботодавець сплачує за нього ЄСВ. Чи зобов’язаний ФОП додатково сплачувати єдиний соціальний внесок за себе як фізична особа - підприємець?
- Простій не з вини працівника (аудіоверсія)
На підприємстві в липні 2026 року частину співробітників переводять на простій у зв’язку з неможливістю виконувати службові обов’язки. Як скласти відповідний наказ та як буде нараховуватись заробітна плата і ЄСВ в такій ситуації?
- Облік руху трудових книжок у 2026 році при оцифруванні та видачі новому працівнику (КЗпП) (аудіоверсія)
Підприємство оцифрувало та видало працівникам трудові книжки. Для нового працівника, трудова книжка якого не була раніше відсканована, її сканують, передають до Пенсійного фонду та видають працівнику. Чи потрібно в такому разі продовжувати вести облік руху трудових книжок?
- Знищення імпортного товару внаслідок ракетного удару: податкові та бухгалтерські наслідки для імпортера у 2026 році (аудіоверсія)
Контрагент-нерезидент відвантажив для нашого підприємства товар через логістичну компанію. Товар був розмитнений, однак до його отримання на складі перевізника стався ракетний удар, унаслідок якого вантаж було повністю знищено. У підприємства є лише митна декларація та зобов'язання перед нерезидентом щодо оплати товару. Які подальші дії підприємства? Чи можна включити до витрат суму заборгованості перед постачальником? Які наслідки виникають з ПДВ?
- Чинність КЕП КНЕДП ДПС після запровадження нових криптографічних стандартів («Купина» та ДСТУ 7564:2014)
Чи буде діяти КЕП отриманий в КНЕДП ДПС після 01.07.2026 року, у зв’язку із новими стандартами криптографічного захисту «Купина»? Чи буде діяти КЕП, отриманий у КНЕДП ДПС, після 01.09.2026 р. у зв’язку із застосуванням ґеш-функції за новим ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
Семінари для бухгалтерів
- Зміни з 27 червня по військовому обліку. Електронний військовий облік стартує! Е-кабінет, ДІЯ, паперовий ВО. Інспектор з військового обліку: переходимо з посадової інструкції на Трудові функції і компетентності (зміни з 2 червня!)
Лектор: Мойсеєнко Т.
28 липня, вівторок - Штучний інтелект для рекрутерів, кадровиків та hr: від перших промптів до системного впровадження в роботу компанії
Лектор: Логойда І., Бундз Т.
29 липня, середа - Обовʼязкова Звірка з ТЦК до 1 грудня: стартувала для всіх! 6 кроків правильного проведення звірки даних з ТЦК. Штрафи від 34 тис грн за не проведення: кому і коли загрожують
Лектор: Мойсеєнко Т.
4 серпня, вівторок - Перехід на нові КВЕДи до 31.12.2026 для ФОП та Юросіб! Вплив на резидентів Дія.City. Нові коди NACE для бізнесу, розбіжності кодів, вплив на податки та ліцензії, подання змін до ЄДР
Лектор: Мойсеєнко Т.
5 серпня, середа
Перевір свого контрагента:
сервіс надано OpenDataBot




