- Гарантії працівників та оформлення відряджень
- Як здійснюється оплата праці працівника, направленого у відрядження?
- Як правильно оформити наказ про відрядження?
- Чи варто на підприємстві розробити власне Положення про відрядження?
- У які строки працівник повинен відзвітувати після повернення з відрядження?
- Як заповнити звіт про використання коштів, виданих під звіт або відрядження?
- Коли слід повернути аванс на відрядження працівнику, який через поважні причини не виїхав у відрядження?
- Чи можна видати додаткові кошти відрядженому працівнику до завершення відрядження?
- Чи потрібно оформляти посвідчення про відрядження?
- Що слід зробити, які документи оформити, якщо працівник захворів у відрядженні? Чи можна виплатити добові за дні перебування у лікарні та чи дозволено цю суму віднести до податкових витрат? Як у такому разі продовжити відрядження?
- Чи нараховується працівникам премія за дні перебування у відрядженні?
- На яку дату формується ПК на підставі ПН та документів, які дають право на формування ПК без отримання податкової накладної, що додаються працівником до звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт?
- ФОП — платник єдиного податку другої групи — надав послуги фізичній особі (працівнику юрособи), що перебувала у відрядженні. Чи є тут порушення правил перебування у другій групі ЄП?
- Чи включаються до складу витрат ФОП на загальній системі оподаткування витрати, які пов'язані з відрядженням найманого працівника?
- Який документ з метою звільнення від сплати туристичного збору має надати особа, що прибула у відрядження, в тому числі іноземець?
- Чи переносяться терміни проведення документальної планової, позапланової та фактичної перевірки у зв'язку відрядженням посадових осіб СГ?
- Чи потрібно розраховувати одноденний заробіток та порівнювати його із середньоденним для оплати праці відряджених працівників? Які виплати враховуються для обчислення середньої зарплати?
- Чи встановлено максимальні та мінімальні строки для відряджень на недержавних підприємствах?
- Добові витрати для відряджень
- У яких розмірах можна віднести добові відряджених працівників до складу податкових витрат?
- Як правильно визначити суму добових за час відрядження?
- Які документи підтверджують правильність визначення сум добових та законність їх віднесення до складу податкових витрат?
- Чи можна компенсувати працівникові у повній сумі добові витрати, якщо у відрядженні він перебував у готелі, де до ціни включено сніданки?
- Інші витрати у відрядженні: підтвердження та облік
- Які витрати під час відрядження можна компенсувати відрядженим працівникам та віднести до складу податкових витрат? Якими документами вони повинні підтверджуватись?
- Якщо працівник вирушає у відрядження на службовому авто, як правильно списати пальне та інші витрати, пов'язані з експлуатацією автомобіля?
- Чи можна компенсувати й віднести до складу податкових витрати на проживання одного працівника у двомісному номері?
- Чи слід перекладати на українську документи, що підтверджують витрати, понесені у закордонному відрядженні ?
- Чи можна компенсувати працівникові витрати на проїзд у відрядженні, якщо він загубив транспортні квитки? Чи будуть податкові витрати? Чи потрібно із суми компенсації витрат на проїзд, не підтверджених документально, утримувати ПДФО?
- Чи враховується при визначенні оподатковуваного прибутку у складі податкових витрат компенсація працівнику вартості ПММ при відрядженні на власному автотранспорті?
- Відрядження за кордон — особливості обліку валюти
- Відрядження працівників та ПДФО
- Чи вважаються додатковим благом найманого працівника витрати на таксі, які були понесені ним під час відрядження в межах території України або за її межами та відшкодовані юрособою?
- Чи вважається об'єктом оподаткування ПДФО збільшення розміру сум добових витрат на відрядження понад встановлені норми на підставі рішення керівництва?
- Яку суму коштів необхідно відображати в податковому розрахунку за ф. №1ДФ (всю суму коштів, що видані на відрядження або під звіт, чи тільки суму коштів, що не повернуті своєчасно)?
- Чи повинна юрособа відображати у податковому розрахунку за ф. №1ДФ виплати на користь фізособи — платника ЄП, яка надала послуги відрядженому працівнику?
- Відображення витрат на відрядження в податковому обліку
- У складі яких податкових витрат слід відображати витрати на відрядження: у складі витрат на собівартість, збут, адміністративних?
- Чи включаються до складу адміністративних витрат витрати на відрядження засновника підприємства або голови та членів правління, наглядової ради, голови ревізійної комісії акціонерного товариства?
- У грудні 2012 року працівники були скеровані у закордонне відрядження для надання послуг нерезиденту, після завершення відрядження у грудні вони надали звіт та всі необхідні документи. Акт про надані послуги складено у січні — після погодження відповідних
- Видача коштів під звіт та звітування
- Які терміни видачі готівкових коштів під звіт для господарських потреб підприємства?
- Чи має право працівник підприємства під час відрядження за кордон здійснювати готівкові розрахунки в іноземній валюті за придбані товарно-матеріальні цінності для господарських потреб підприємства?
- Працівник отримав готівкові кошти під звіт на закупівлю ТМЦ, але вчасно не відзвітував через хворобу, що підтверджено лікарняним. Чи буде в цьому випадку правопорушення і чи загрожують штрафні санкції за невчасне звітування та повернення залишку коштів?
- Чи має право підзвітна особа, яка з поважних причин не може особисто подати Звіт про використання коштів, які були видані їй на відрядження або під звіт, передати його, а також залишок невикористаних коштів, за дорученням через іншу матеріально відповідал
- На підприємстві є корпоративна картка, оформлена на директора. Директор зняв з неї гроші у сумі 15000 грн. Чи можна оприбуткувати їх до каси та видати засновникові як повернення фіндопомоги?
- Які строки звітування підзвітної особи, яка витратила власні кошти на закупівлю товарів для потреб підприємства, та чи передбачена відповідальність за несвоєчасне звітування такої особи?
- Чи має право підприємство використати готівку, яка отримана в касу, на господарські потреби (в т.ч. під звіт), не здаючи її до банку?
- Чи необхідно оприбутковувати готівкові кошти у касі підприємства, якщо вони були отримані фізособою — довіреною особою підприємства з застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу та чи складаєть
- Яка фінансова санкція застосовується до СПД за перевищення встановлених строків використання виданої під звіт готівки?
- Чи може бухгалтерія не прийняти звіт від довіреної особи про використання коштів, виданих під звіт, разом із невитраченим залишком готівки, у разі якщо така довірена особа не подала документи про одержання готівки з поточного рахунка (чек банкомата, копія
- Яким чином ФОП здійснює видачу готівки під звіт на відрядження працівника?
- Чи включається до бази оподаткування ПДФО сума, що сплачена підзвітною особою СГД для проведення прийомів, презентацій, свят, розваг та відпочинку, придбання та розповсюдження подарунків з рекламними цілями?
- Працівник за власні гроші придбавав товари (послуги), складав авансові звіти. Підприємство заборгувало певну суму і до дня звільнення не розрахувалося з підзвітною особою. Чи можна виплатити гроші після звільнення?
- На підприємство виписано штраф. На розрахунковому рахунку не було достатньо грошей для його сплати. Чи може фізособа (наприклад, директор) заплатити штраф готівкою через банк, зазначивши у квитанції, що штраф сплачується від імені підприємства?
- Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон
- Порядок складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт
- Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні
- Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки
- Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів
- Лист ДПСУ від 06.10.2011 р. №1033/5/ 15-1416
- Лист ДПСУ від 31.03.2012 р. №5742/6/ 15-1415
- Лист ДПСУ від 06.03.2012 р. №3268/5/15-1416
- Лист ДПСУ від 20.08.2012 р. №1091/0/71-12/15-2217м
- Лист ДПСУ від 08.08.2012 р. №162/О/51-12/15-2216М
- Лист Мінфіну від 03.02.2012 р. №31-07230-2-6/534
- Лист Мінфіну від 22.11.2011 р. № 07230-16-10/28802
- Лист Мінфіну від 09.06.2011 р. №31-07230-16-29/14742
- Лист Мінфіну від 05.05.2011 р. №31-07230-16-21/11582
на мiсяць безкоштовно!Спробувати
Головні новини
- З 21 листопада діятиме оновлений Порядок блокування реєстрації ПН та РК
- УВАГА! У 2025 році для всіх ФОПів сплата ЄСВ стане обов’язком, а максимальна величина зросте
- 20 листопада – останній день подання податкової звітності за жовтень
- Увага! З 1 січня 2025 року можуть запровадити нові рахунки для сплати податків
- Держбюджет-2025 прийнято в цілому: основні показники та мінімуми
Головне за тиждень
від редакції «Дебет-Кредит»
Зараз коментують
- МаріяУмови такі , що забронювати працівника практично не можливо. Скоро бізнес ключі від своїх фірм і підприємств під коврик положить. У цей перехідний період позабирають навіть тих кого до цього бронювалиУВАГА! З 1 грудня запрацює новий порядок бронювання працівників
- бухгалтер Л.А довіреність видана ФОПом стосовно перевірок його підприємницької діяльності ?- треба нотаріально? Чи можна просту з печаткою ФОПа ?Чи має бути нотаріально засвідчена довіреність на представництво інтересів у ДПС?
- Пурій ЛюдмилаЯкщо найманий працівник має інвалідність, то тепер величина нарахування 22% замість 8,41% я правильно розумію?УВАГА! У 2025 році для всіх ФОПів сплата ЄСВ стане обов’язком, а максимальна величина зросте
Перевір свого контрагента:
сервіс надано OpenDataBot