• Посилання скопійовано

Довжина, ширина, висота авто в ТТН у міліметрах, а вага в кілограмах

Чи можливо у новій формі ТТН такі параметри, як «довжина, ширина, висота», зазначати у міліметрах, а не в метрах, а вагу — в кілограмах, а не в тоннах? Чи не буде це порушенням порядку заповнення ТТН?

Останні рекомендації Мінрозвитку щодо заповнення ТТН наведені у посиланні. Там є, зокрема, запитання, в яких одиницях виміру можна наводити вагу. Наприклад, запитується: «Якщо вантаж має 300 кг, чи можна вказувати «нуль тонн, 300 кілограмів?».

Мінрозвитку надало такі рекомендації щодо можливого заповнення:

— триста кілограмів;

— вісім тонн триста кілограмів;

— вісімнадцять (якщо без кілограмів).

З наведених рекомендацій можна зробити висновок: якщо вага до однієї тонни, то можна навести вагу в кілограмах. Якщо більше ніж тонна, то потрібно окремо зазначити тонни й окремо кілограми.

Щодо довжини, ширини й висоти в ТТН зазначена одиниця виміру — метр (м). Тобто заповнення у міліметрах не передбачено. Але з огляду на рекомендації, надані Мінрозвитку щодо можливості зазначення ваги в кілограмах, у той час як у формі ТТН ідеться лише про тонни, а не про кілограми, вважаємо, що не буде порушенням, якщо навести показники в міліметрах й окремо про це зазначити в ТТН.

Автор: Олександр Золотухін

До змісту номеру