Платник ПДВ протягом 10-ти днів після отримання повідомлення має право уточнити ПЗ без застосування штрафних санкцій
Платник ПДВ помилково подав разом з декларацією та всіма додатками 19-го числа реєстр ПН з нульовими показниками. Але на підтвердження подання звітності отримав дві квитанції. Під час перевірки податківці виявили цю помилку і порадили здати знову заповнений реєстр та написати листа, щоб порожній реєстр вивели «до відома». У податковій сказали, що жодних штрафів за це не буде. Чи справді це може минути безкарно?
Якщо договір засвідчений нотаріально, зміни до нього теж засвідчують у нотаріуса
У підприємства з контрагентом укладено договір оренди, що засвідчений нотаріально. Чи може бути внесено зміни щодо строку та розміру орендної плати в простій письмовій формі?
У разі виправлення помилки через УР окремий «уточнюючий» реєстр виданих та отриманих податкових накладних не подається
Як вчинити, якщо податкову накладну потрібно було виписати у вересні, але ми цього не зробили? Чи можна її виписати та включити до реєстру виданих та отриманих податкових накладних у жовтні, за фактом виявлення порушення?
Підприємець у будь-якому разі зобов'язаний виплачувати працівникам зарплату не нижче від мінімальної
Чи потрібно ФОП видавати наказ у зв'язку зі збільшенням розміру мінімальної зарплати? Усі працівники отримують мінімальну зарплату.
Відшкодування земельного податку є частиною оплати вартості послуг оренди
Суборендар — платник ПДВ орендує нежитлове приміщення в іншого платника ПДВ. У виставленому рахунку на оплату окремим рядком є сума земельного податку, але вся сума оподатковується ПДВ. Чи має суборендар право на податковий кредит?