• Посилання скопійовано

Порядок подання форми звітності №4-ПН «Iнформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці»

Затверджено наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. №317
Зареєстровано в Мін'юсті 17.06.2013 р. за №989/23521
Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Порядок подання форми звітності №4-ПН «Iнформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці»

Суттєво. Не пізніше ніж за два місяці до запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці роботодавці інформують про це територіальний орган Державної служби зайнятості.

! Роботодавцям

1. Форма звітності №4-ПН «Iнформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці»1 (далі — інформація) заповнюється підприємствами, установами та організаціями у разі запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.

1 З формою можна ознайомитися на нашому сайті у розділі «Бланки».

2. У цьому Порядку термін «роботодавці» вживається у значенні, наведеному в законах України «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

3. Iнформація подається підприємствами, установами, організаціями не пізніше ніж за два місяці до вивільнення працівників до територіального органу Державної служби зайнятості України у містах Києві та Севастополі, районі, місті, районі у місті (далі — територіальний орган) за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

4. Критерії масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця (одноразового або протягом трьох місяців), крім випадку ліквідації юридичної особи, визначені у статті 48 Закону України «Про зайнятість населення».

5. У графі А вказується порядковий номер запису. У запис з окремим порядковим номером включаються дані про кількість запланованих до вивільнення працівників, за якими дані про найменування професії (посади), дату наказу про попередження про вивільнення працівників та дату запланованого вивільнення, відображені у графах 1, 3, 4, повністю збігаються. В іншому випадку дані про заплановане вивільнення працівників відображаються у записах під іншими порядковими номерами.

6. У графі 1 зазначається найменування професії (посади) відповідно до діючого Національного класифікатора України «Класифікатор професій».

7. У графі 2 зазначається кількість осіб, яких передбачається вивільнити.

8. У графі 3 зазначається дата наказу, яким було попереджено працівників про заплановане вивільнення.

9. У графі 4 зазначається дата запланованого вивільнення працівників.

10. Форма підписується керівником (власником) підприємства (установи, організації), зазначаються прізвище, ініціали та дата складання звіту. Вказуються номери телефону, факсу та адреса електронної пошти підприємства (організації, установи).

Директор Департаменту праці та зайнятості М. ЛАЗЕБНА

До змісту номеру