- Фізособа вирішила започаткувати власну справу (виготовляти продукцію, або торгувати товарами, чи надавати послуги, виконувати роботи). Як проходить процедура державної реєстрації підприємця?
- Як підприємець стає на облік в органі ДФС — за місцем проживання чи за місцем фактичного здійснення підприємницької діяльності? Чи може підприємець мати кілька місць здійснення підприємницької діяльності?
- Які документи повинен мати підприємець на загальній системі оподаткування в разі податкової документальної перевірки?
- Який порядок ведення Книги обліку доходів і витрат у підприємця на загальній системі оподаткування?
- Які податки сплачує підприємець на загальній системі оподаткування?
- Як визначається дохід підприємця на загальній системі оподаткування, з якого він сплачує ПДФО, військовий збір та ЄСВ?
- На які витрати у 2017 році підприємець на загальній системі оподаткування може зменшити дохід з метою визначення оподатковуваного доходу?
- Чи включаються до складу доходу та яким чином відображаються у Книзі обліку доходів і витрат внесені власні кошти ФОП на розрахунковий рахунок?
- Чи враховуються при визначенні чистого річного оподатковуваного доходу ФОП на загальній системі оподаткування витрати, пов'язані з отриманням доходу поточного року за умови, що оплата витрат відбувається у наступному році?
- Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму попередньо оплачених платежів за наступний рік?
- Як формується загальний оподатковуваний дохід та сума витрат ФОП на загальній системі оподаткування, а саме за касовим методом чи за першою подією?
- Який валютний (обмінний) курс НБУ використовується ФОП на загальній системі оподаткування, якщо доходи (витрати) отримані (понесені) в іноземній валюті?
- Яку звітність подає ФОП на загальній системі оподаткування щодо отриманих ним підприємницьких доходів?
- Як стати платником єдиного податку, зокрема, як зареєструвати Книгу обліку доходів та Книгу обліку доходів та витрат?
- Як звітувати новоствореним підприємцям на єдиному податку?
- Який розмір єдиного податку сплачують підприємці?
- Який порядок сплати ЄСВ та єдиного податку підприємцями на спрощеній системі оподаткування?
- У яких випадках до підприємців-«єдинників» буде застосовано підвищені ставки ЄП?
- Яким чином підприємцю-«єдиннику» заповнювати Книгу обліку доходів та Книгу обліку доходів та витрат?
- Які порушення можуть призвести до втрати права перебувати на ЄП?
- Що буде фізособі-«єдиннику» на 2 групі за надання послуг платника інших податків?
- Які види доходів ФОП не оподатковуються єдиним податком?
- Як оподатковується продаж фізособою-«єдинником» автомобілів, нерухомості та інших активів, які він використовує у підприємницькій діяльності?
- Чи потрібно підприємцю на єдиному податку мати первинні документи щодо придбання та використання товарів та щодо отриманню послуг?
- Чи передбачено штрафи за неведення та неналежне ведення Книг?
- Що буде за неведення та незбереження документів первинного обліку?
- Який порядок застосування підприємцями на єдиному податку РРО у 2017 році?
- З якого періоду «єдинники» зобов'язані застосовувати РРО під час реалізації технічно складних побутових товарів?
- Фізособа-«єдинник» поповнила підприємницький рахунок власними коштами. Чи будуть ці кошти її оподатковуваним єдиним податком доходом?
- Фізособа-«єдинник» здійснює розрахунки за товар за допомогою платіжних терміналів. Яка сума буде його доходом: загальна сума розрахунків чи сума, що надійшла на розрахунковий рахунок за мінусом комісії банку?
- Який порядок подання та складання підприємцем звітності з єдиного податку?
- Який річний Звіт з ЄСВ складає підприємець на єдиному податку?
на мiсяць безкоштовно!Спробувати
Головні новини
- Які податки планують збільшити у 2026 році: дані бюджетної декларації
- Увага! ПФУ знов не надсилає другу квитанцію щодо Повідомлення про прийняття на роботу: в чому причина?
- Військовим компенсують невикористані відпустки: підписано закон
- Держпраці зможе приходити на перевірки з питань мобінгу (підписано та опубліковано закон)
- Мобілізованих ФОПів звільнено від сплати податків та ЄСВ: аналіз Закону №4505
Головне за тиждень
від редакції «Дебет-Кредит»
Останні консультації
- Хто виступає податковим агентом щодо доходу, нарахованого на користь стягувача – ФО, у вигляді відшкодування моральної шкоди?
Роботодавець, який на підставі постанови виконавця утримує із фактичного заробітку працівника суми відшкодування моральної шкоди і перераховує їх на рахунок виконавчої служби для подальшої виплати стягувачу – ФО, виступає податковим агентом щодо оподаткування та відображення у Розрахунку доходу
- ФОП орендує приміщення в іншій області: чи потрібно стати на облік за неосновним місцем?
ФОП на ЄП зареєстрований у Рівненській області. Бере в оренду магазин у Львівській області. Чи є обов'язковим взяття його на облік за неосновним місцем діяльності у Львівській області, чи це добровільно?
- Як відобразити нарахування відсотків за користування податковою пільгою в бухобліку?
На територію України були ввезені інструменти від постачальника-нерезидента в режимі тимчасового ввезення на 3 місяці та сплачено 12% при розмитненні. На сьогодні переведено інструменти з режиму тимчасового ввезення в режим імпорту. При імпорті сплатили суму ПДВ за вирахуванням %, які було сплачено в режимі тимчасового ввезення та проценти за користування податковою пільгою (код митних платежів 057 ). Як відобразити нарахування відсотків за користування податковою пільгою в бухобліку?
- Скасування звільнення: як анулювати запис про трудові відносини в ПФУ та Дія?
До ПФУ було подано "Відомості про трудові відносини" щодо звільнення працівника. Однак того ж дня працівник змінив своє рішення і наказ про звільнення було скасовано. Як тепер відновити статус працівника як чинного в реєстрах ПФУ та, відповідно, в застосунку "Дія"?
- Оформлення виплати за е-лікарняним: чи достатньо заяви-розрахунку?
Чи потрібно на підприємстві після отримання електронного лікарняного в особистому кабінеті на порталі ПФУ фіксувати факт призначення виплати наказом чи іншим документом? Чи достатньо подати заяву-розрахунок до ПФУ та повідомити про виплату?
Семінари для бухгалтерів
- Основні засоби в обліку: від придбання (виготовлення) до продажу (ліквідації, іншого вибуття) Особливості операцій з основними засобами під час війни
Лектор: Самарченко О.Р.
7 липня, понеділок - Бухгалтер на максимумі: як здати квартальну звітність і не згоріти на податках
Лектор: Величко В.В.
9 липня, середа - Трансфертне ціноутворення (ТЦУ). Річний звіт. Контрольовані операції. Економічна пов’язаність - з 2025. 30% коригування. Донарахування. НПЮ. ТЦУ та Війна. КІК, BEPS. Запити. Перевірки. Штрафи ДПС
Лектор: Вознюк Олена
10 липня, четвер - Скасування ГК. Наслідки. Зміни в правовому регулюванні 2025!наслідки скасування гк? Зміни. Реорганізація підприємств. Державні, комунальні. Документи - у відповідність
Лектор: Саад Ш., Кобилянський В., Теньков С.
11 липня, пʼятниця
Перевір свого контрагента:
сервіс надано OpenDataBot