(044) 391-51-90 (92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Нове в оподаткуванні податком на прибуток

Зміни в частині оподаткування податком на прибуток є досить очікуваними та логічними. Основна ставка 18% та порядок сплати залишилися незмінними. А що ж змінилося?

Фінзвітність тепер — додаток до декларації

Оновлена норма абз. 2 п. 46.2 ПКУ зазначає, що фінзвітність, яка складається та подається платниками податку на прибуток і неприбутковими підприємствами, установами й організаціями, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід'ємною частиною. А це означає, що за відсутності фінзвітності податковий орган може не прийняти декларацію як таку, що є неповною звітністю!

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №01-02 від 09.01.2017

«ДК» №01-02 від 09.01.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot