(044) 391-51-90 (92)
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ

Щодо надання консультації з питань, чи має право контролюючий орган проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктом 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України, з питань, які вже були охоплені під час проведення документальних планових виїзних перевірок
Лист Державної фіскальної служби України від 23.12.2016 р. №27825/6/99-99-14-03-03-15

Щодо включення до розрахункового періоду для нарахування допомоги доходів, отриманих до початку підприємницької діяльності
Лист Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 24.11.2016 р. №5.2-32-2077

«ДК» №01-02 від 09.01.2017

«ДК» №01-02 від 09.01.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot