(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

ПН при списанні імпортованого товару

Податківці в черговий раз висловили позицію, що при списанні імпортованих товарів виникає необхідність нарахувати ПЗ з ПДВ, а також розповіли, як у такому разі заповнити ПН.

Згідно з п. 187.8 ПКУ датою виникнення податкових зобов'язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення. Водночас для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з п. 187.8 ПКУ та підтверджена МД за п. 198.6 ПКУ. При цьому податковий кредит нараховується незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах провадження господарської діяльності платника податку.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №52 від 24.12.2018

«ДК» №52 від 24.12.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.