(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лист Фонду соціального страхування України від 10.09.2018 р. №6-14/Н-1231з-1589

Щодо призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності (витяг)

Суттєво. Якщо в день видачі лікарняного працівник відпрацював повний день, допомога по тимчасовій непрацездатності йому надається з другого дня тимчасової непрацездатності.

! Працедавцям

<...>

Відповідно до статті 15 Закону України від 23.09.99 р. №1105 «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон України №1105) роботодавець зобов'язаний надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення згідно з цим Законом.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №50 від 10.12.2018

«ДК» №50 від 10.12.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.