(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 16.11.2018 р. №4853/Г/99-99-13-01-02-14/IПК

Щодо віднесення до складу витрат фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування витрат із виготовлення ємкостей (виробничої тари) для зберігання та складування сировини

Суттєво. Витрати, пов'язані з виготовленням тари та тарних матеріалів, що використовуються платником у госпдіяльності, належать до витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, за умови їх документального підтвердження.

! ФОПам на загальній системі оподаткування

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянула Ваше звернення з питань віднесення до складу витрат фізичної особи — підприємця на загальній системі оподаткування витрат із виготовлення ємкостей (виробничої тари) для зберігання та складування сировини і повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №50 від 10.12.2018

«ДК» №50 від 10.12.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.