(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Одинока мати і її пільги

Термін «одинока мати» на законодавчому рівні не визначено, проте відповідно до п. 9 Постанови Пленуму ВСУ №9 одинокою матір'ю вважають жінку, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої немає запису про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері; вдову; іншу жінку, яка виховує й утримує дитину сама.

Єдиного встановленого зразка документа, який би засвідчував статус одинокої матері, немає.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №49 від 04.12.2017

«ДК» №49 від 04.12.2017


The remote server returned an error: (404) Not Found.