(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

ЗЕД через Iнтернет у ФОПа-«єдинника»

ФОП 3-ї групи, неплатник ПДВ, торгує спортінвентарем. Чи можна йому здійснювати ЗЕД? До яких органів звертатися у такому разі? Як здійснюється валютний нагляд? Що з РРО? Як правильно документально оформлювати такі операції?

Чи можна здійснювати ЗЕД ФОПу-«єдиннику»?

Згідно зі ст. 3, 5 Закону про ЗЕД і ст. 378 ГКУ суб'єктами ЗЕД в Україні можуть бути як фізичні, так і юридичні особи. До того ж усі вони мають рівне право здійснювати будь-які її види, прямо не заборонені законами України, незалежно від форм власності та інших ознак. Тобто фізособи-підприємці мають право здійснювати ЗЕД нарівні з юрособами.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №48 від 02.12.2019

«ДК» №48 від 02.12.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.