(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

«Копійчане» питання в РК

Підприємство перерахувало за договором кошти по 50% двома сумами. Постачальник виписав дві податкові накладні, в яких на 0,01 грн менша як сума ПДВ, так і загальна сума. Чи вважаються в такому разі податкові накладні виписаними з помилкою та чи має право покупець на податковий кредит? Виправляти помилку постачальник не має наміру.

Згідно з п. 198.6 ПКУ та п. 7 Порядку №9571, податкові накладні, отримані з ЄРПН, є для отримувача товарів (послуг) підставою для віднесення ПДВ до податкового кредиту. Не дає права отримувачу (покупцю) на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту, зокрема, порушення порядку заповнення податкової накладної. А у випадку, який розглядається в запитанні, формально є підстави вважати, що ПН складені неправильно — вони відрізняються від суми оплати за договором на 1 копійку.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №48/2015

«ДК» №48/2015


The remote server returned an error: (404) Not Found.