ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Чи потрібен РРО для продажу юрособою на ЄП продукції власного виробництва?

ТОВ — платник III групи ЄП займається виготовленням продукції власного виробництва. Чи може підприємство через касу (готівковий розрахунок) продавати свою продукцію? Чи потрібен РРО? Які документи потрібні від покупця (фізособи) для звітності підприємства?

Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону про РРО1, підприємства всіх форм власності можуть не застосовувати РРО та/або ПРРО і розрахункові книжки під час здійснення торгівлі продукцією власного виробництва.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №47 від 22.11.2021

«ДК» №47 від 22.11.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.