(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 22.10.2018 р. №4504/Т/99-99-13-01-02-14/IПК

Щодо деяких питань ведення обліку доходів та заповнення платіжних документів фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку

Суттєво. Якщо ФОП уносить на свій підприємницький рахунок готівку, яка вже була відображена у Книзі обліку доходів, то в платіжному дорученні зазначається призначення платежу — виручка за певний період.

! ФОПам — платникам єдиного податку

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ), розглянула Ваш запит на отримання індивідуальної податкової консультації, надісланий ГУ ДФС у м. Києві, щодо деяких питань ведення обліку доходів та заповнення платіжних документів фізичною особою — підприємцем — платником єдиного податку та надає індивідуальну податкову консультацію.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №47 від 19.11.2018

«ДК» №47 від 19.11.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.