ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 25.09.2019 р. №358/6/99-00-04-04-03-15/IПК

Про єдиний податок з юридичних осіб

Суттєво. Незалежно від періоду переходу на спрощену систему оподаткування граничний обсяг доходу для дотримання умов перебування на спрощеній системі розраховується за весь календарний рік.

! Платникам єдиного податку

Державна податкова служба України на звернення Товариства щодо надання індивідуальної податкової консультації, керуючись п. 52.5 ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №45 від 11.11.2019

«ДК» №45 від 11.11.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.