ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 26.09.2019 р. №405/6/99-00-07-03-02-15/IПК

Щодо коригування податкових зобов'язань і податкового кредиту з ПДВ у випадку нарахування резидентом (отримувачем) податкових зобов'язань з ПДВ, складання податкових накладних та включення сум податку, зазначених у таких накладних, до складу податкового кредиту за операціями нерезидента з постачання послуг резиденту (отримувачу), які не є об'єктом оподаткування ПДВ

Суттєво. Якщо на послуги нерезидента, що не оподатковуються ПДВ, було нараховано ПЗ з ПДВ, складено і зареєстровано в ЄРПН ПН і включено суми ПДВ до ПК, резидент — отримувач послуг має відкоригувати ПЗ і ПК через РК.

! Суб'єктам ЗЕД

Державна податкова служба України з урахуванням пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. №682-р «Питання Державної податкової служби України» розглянула звернення щодо коригування податкових зобов'язань і податкового кредиту з ПДВ у випадку нарахування резидентом (отримувачем) податкових зобов'язань з ПДВ, складання податкових накладних та включення сум податку, зазначених у таких накладних, до складу податкового кредиту за операціями нерезидента з постачання послуг резиденту (отримувачу), які не є об'єктом оподаткування ПДВ, та, керуючись статтею 52 розділу II Податкового кодексу України (далі — ПКУ), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №45 від 11.11.2019

«ДК» №45 від 11.11.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.