ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Рівненській області від 06.09.2019 р. №33/IПК/17-00-13-02-04

Щодо необхідності застосування реєстратора розрахункових операцій фізичною особою — підприємцем — платником другої групи спрощеної системи оподаткування, що здійснює медичну практику

Суттєво. ФОПи — платники ЄП, які здійснюють реалізацію лікарських засобів і виробів медичного призначення, зобов'язані застосовувати РРО незалежно від обсягу доходу.

! ФОПам-медикам — платникам ЄП

Головне управління ДФС у Рівненській області, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), розглянуло лист про надання індивідуальної податкової консультації щодо необхідності застосування реєстратора розрахункових операцій фізичною особою — підприємцем — платником другої групи спрощеної системи оподаткування, що здійснює медичну практику, та повідомляє таке.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №45 від 11.11.2019

«ДК» №45 від 11.11.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.