ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лист Міністерства соціальної політики України від 11.09.2019 р. №58/0/23-19

Про надання відповіді

Суттєво. Для переведення працівника на інше підприємство потрібні згода працівника та погодження між власниками. Звільнення працівника за п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП не є звільненням з ініціативи роботодавця.

! Працедавцям

Юридичним департаментом Міністерства розглянуто Ваше звернення від 23.08.2019 р. №11833 та в межах компетенції повідомляється.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №45 від 11.11.2019

«ДК» №45 від 11.11.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.