(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Невчасний розрахунок працівника при звільненні: відображаємо у звітності з ЄСВ

29.09.2017 р. працівник звільнився та отримав зарплату за відпрацьований час. Компенсацію за дні невикористаної відпустки та ЄСВ нараховано та сплачено 02.10.2017 р. Як правильно відобразити це у звіті з ЄСВ?

Роботодавець зобов'язаний у день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в ст. 116 КЗпП (ст. 47 КЗпП).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №43 від 23.10.2017

«ДК» №43 від 23.10.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot