(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Доходи платника єдиного податку

Нерідко платники податків та податківці одні і ті самі пункти ПКУ читають по-різному. Особливо багато таких різночитань щодо глави 1 р. XIV ПКУ, що регламентує оподаткування платників ЄП. Йдеться насамперед про платників ЄП 3-ї групи (юридичних осіб) та платників ЄП 2-ї і 3-ї груп (фізичних осіб). Спинімося на оподаткуванні нетипових доходів таких платників та окремих складових доходів «єдинників».

Основний принцип

Доходом платника ЄП (і фізичної, і юридичної особи), згідно з п. 292.1 ПКУ, є будь-який дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №43/2015

«ДК» №43/2015


The remote server returned an error: (404) Not Found.