(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;
Теги: Каса , Готівка .

Готівкові операції

Належна організація готівкового обігу, дотримання вимог касової дисципліни є важливими для суб'єкта господарювання, що має справу з операціями з готівкою.

Чи обов'язково вести касову книгу, чи достатньо роздруковувати з «1С» її аркуші? Як правильно підшивати касову книгу: щомісяця чи наприкінці року, якщо вона роздруковується з «1С»?

Обов'язок ведення касової книги закріплено у главі 4 Положення №637. Так, відповідно до п. 4.2 цього Положення, кожне підприємство (юридична особа), що має касу, зобов'язане вести одну касову книгу для обліку операцій з готівкою в національній валюті (без урахування кас відокремлених підрозділів). Кожен такий підрозділ веде окрему власну касову книгу, оформлену і видану організацією, до складу якої він входить. Усі надходження і видачу готівки в національній валюті підприємства зобов'язані відображати у касовій книзі.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №42/2015

«ДК» №42/2015


The remote server returned an error: (404) Not Found.