ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної податкової служби України від 01.09.2021 р. №3215/IПК/99-00-04-03-03-06

Щодо укладення платниками єдиного податку договору про спільну діяльність без створення юридичної особи

Суттєво. ФОПи — платники ЄП мають право укладати з іншими СГ договори про спільну діяльність без створення юридичної особи, але тільки в межах видів діяльності, дозволених для спрощеної системи оподаткування.

! Фізособам-підприємцям — платникам єдиного податку

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), розглянула звернення щодо укладення платниками єдиного податку договору про спільну діяльність без створення юридичної особи і в межах компетенції повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №41 від 11.10.2021

«ДК» №41 від 11.10.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.