(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

РРО та підприємці-«єдинники»

Якщо запропонувати людині замість рахівниці комп'ютер, вона одразу ж погодиться. А якщо замість рахівниці запропонувати сучасний РРО, то вибір може бути й не на користь останнього. Але законодавці поступово звужують коло ситуацій, коли можна обходитись без РРО. Отже, поговоримо про цей пристрій та про те, як безпечно ним користуватися, щоб не наражатися на штрафи.

Кому треба РРО, а кому ні?

Фізичні особи — підприємці (далі — ФОП) — платники єдиного податку звільнені від застосування РРО нормами п. 6 ст. 9 Закону про РРО та п. 296.10 ПКУ. Це звільнення не стосується тих ФОП, хто продає технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту, тож ця стаття не для них.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №41 від 09.10.2017

«ДК» №41 від 09.10.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot