(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

Сплачувати податки може й представник

Чи можливе представництво у разі сплати податків саме юридичною особою? Що може бути предметом договору на представництво? Хто в такому разі несе відповідальність — платник чи представник?

Податковий обов'язок — справа особиста?

Податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до ПКУ (п. 6.1).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №41 від 09.10.2017

«ДК» №41 від 09.10.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot