(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Депозит і проценти у ФОПа: чи є дохід?

Податківці в IПК від 28.08.2019 р. №4042/К/99-99-13-02-03-14/IПК (див. «ДК» №40-41/2019) розглянули ситуацію, коли банк нараховує проценти на депозит ФОПа, а після закінчення депозитного договору перераховує проценти та суму депозиту на його підприємницький рахунок. Якого висновку дійшли податківці?

Почнімо з усім відомої норми для фізосіб-підприємців — платників єдиного податку (пп. 1 п. 292.1 ПКУ). Так, доходом платника єдиного податку для фізособи-підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ. При цьому до доходу НЕ включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №40-41 від 07.10.2019

«ДК» №40-41 від 07.10.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.