(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Податкова знижка для фізосіб

До 31 грудня наступного за звітним податкового року фізособа може подати до ДФСУ декларацію, в якій зазначити суму отриманих доходів (заробітної плати) та суму коштів, які були сплачені на певні витрати. Але навіть в осіб, які подають документи щороку, виникають запитання. От і поговоримо про нюанси отримання податкової знижки.

Податкова знижка — основні правила

Скористатися податковою знижкою можна тільки за понесеними витратами, які належать до звітного року (у нашому випадку — в межах 2017 року), згідно зі ст. 166 ПКУ. Це означає, що авансові суми на 2018 рік, які сплачувались у 2017 році (це часто трапляється з витратами на навчання або страхування), не можуть включатись до податкової знижки за 2017 рік. Зверніть увагу: з 01.01.2017 р. внесено позитивні зміни до статті витрат на навчання, про що далі.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №38 від 17.09.2018

«ДК» №38 від 17.09.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.