(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Поважність пропуску строків оскарження

ПКУ надає можливість подати скаргу й після закінчення 10-денного строку. Проте для цього слід подати клопотання про поновлення строку та зазначити поважні причини з їх документальним підтвердженням. Які це можуть бути причини?

Як слушно сказано в IПК ДПСУ від 31.08.2020 р. №3633/IПК/99-00-04-01-03-06 (див. «ДК» №37/2020), за приписами п. 56.3 ПКУ скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (за потреби — з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог п. 44.6 ПКУ) протягом 10 робочих днів, наступних за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №37 від 14.09.2020

«ДК» №37 від 14.09.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.