(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Коли визнавати дохід за інвойсом?

ТОВ на загальній системі оподаткування надає послуги з програмування іноземним контрагентам. Документально це оформляється рахунком-офертою. На яку дату в бухобліку можна визнати доходи, якщо рахунок складено 26 травня, а 30 травня отримано оплату за рахунком — офертою?

Рахунок-фактура (інвойс) може вважатися первинним документом, але для цього, безумовно, він повинен містити всі обов'язкові реквізити, названі в ст. 9 Закону про бухоблік і п. 2.4 Положення №88. Підтверджує це і Мінфін у листах від 16.02.2017 р. №31-11410-06-5/4339 (див. «ДК» №11/2017, коментар «ДК») та від 22.08.2017 р. №35210-07/23-3364/2658 (див. «ДК» №37/2017). Водночас він додає ще одну умову для набуття рахунком-фактурою (інвойсом) статусу «первинки». Так, первинним документом рахунок-фактура (інвойс) стане лише після його оплати. Документами, що підтверджують оплату, можуть бути платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера тощо.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №37 від 14.09.2020

«ДК» №37 від 14.09.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.