(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Вихід учасника з ТОВ: облік і оподаткування

Співвласник виходить зі складу учасників ТОВ і забирає свою частку майном. Як це відобразити у бухгалтерському обліку? Яке оподаткування такої операції?

Порядок виходу учасника з ТОВ наведено у п. 6 — 10 Закону про ТОВ/ТДВ.

Не пізніше 30 днів з дня, коли товариство дізналося чи мало дізнатися про вихід учасника, воно зобов'язане повідомити такому колишньому учаснику вартість його частки, надати обґрунтований розрахунок та копії документів, необхідних для розрахунку. Вартість частки учасника визначається станом на день, що передував дню подання учасником відповідної заяви, у порядку, передбаченому Законом про держреєстрацію.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №37 від 14.09.2020

«ДК» №37 від 14.09.2020


The remote server returned an error: (404) Not Found.