(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 21.08.2019 р. №3918/6/99-99-15-02-02-15/IПК

Щодо перегляду у податковому обліку терміну корисного використання основних засобів у разі його зміни у бухгалтерському обліку внаслідок проведення реконструкції основного засобу

Суттєво. У податковому обліку мінімально допустимий строк амортизації вартості реконструйованого основного засобу, що був у використанні, не може бути меншим за мінімально допустимі строки, визначені пп. 138.3.3 ПКУ.

! Платникам податку на прибуток

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо перегляду у податковому обліку терміну корисного використання основних засобів у разі його зміни у бухгалтерському обліку внаслідок проведення реконструкції основного засобу та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №36 від 09.09.2019

«ДК» №36 від 09.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.