(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Лізинг вживаних авто, придбаних у фізосіб

В IПК ГУ ДФС у Днiпропетровськiй областi від 08.08.2019 р. №3695/IПК/04-36-12-01-16 податківці надали відповідь щодо оподаткування юрособою ПДФО операцій з придбання у фізосіб рухомого/нерухомого майна, а також оподаткування ПДВ операції з подальшої передачі такого майна в лізинг (оренду).

Що слід пам'ятати щодо нерухомості (ст. 172 ПКУ):

— дохід, отриманий фізособою від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується;

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №36 від 09.09.2019

«ДК» №36 від 09.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.