(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Новий Звіт про контрольовані операції

Як уже повідомляв «ДК» (див. №32/2019), Міністерство фінансів України наказом від 10.06.2019 р. №242 оновило Звіт про контрольовані операції та Порядок його складання, затверджені наказом Мінфіну від 18.01.2016 р. №8. Розгляньмо, чому Звіт про контрольовані операції зазнав змін та які вони.

Постійні представництва нерезидентів та ТЦУ

Iз 1 січня 2018 року контроль за трансфертним ціноутворенням було поширено на господарські операції, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні. Нагадаємо, що такі операції визнаються контрольованими за умови, що їх обсяг перевищує 10 млн грн (за мінусом непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік. При цьому сума річного доходу, який отримало постійне представництво нерезидента у звітному році, не має значення. Такі зміни до ПКУ було внесено пунктом 5 розділу I Закону №2245.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №35 від 02.09.2019

«ДК» №35 від 02.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.