(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Державної фіскальної служби України від 19.07.2019 р. №3364/6/99-99-14-05-01-15/IПК

Щодо надання податкової консультації

Суттєво. Якщо у видатковому касовому ордері чи видатковій відомості про одержання готівки не зазначається сума одержаної готівки, це є порушенням вимог п. 27 розділу III Положення №148.

! СГ

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №35 від 02.09.2019

«ДК» №35 від 02.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.