(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Як відмовитися від застосування податкових різниць, якщо річний дохід був більшим за 20 млн, а став меншим?

Підприємство до 2018 р. отримувало річний дохід більше 20 млн грн, звітувало з податку на прибуток щокварталу та застосовувало податкові різниці. З 2018 року дохід став менший за 20 млн і надалі також буде меншим. Як та коли відмовитися від застосування податкових різниць?

Відповідно до п. 134.1 ПКУ для платників податку на прибуток, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухобліку за останній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 млн грн, об'єкт оподаткування може визначатися без коригування фінрезультату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розділу III ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №35 від 02.09.2019

«ДК» №35 від 02.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.