(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Мотиваційні виплати у «єдинника»

ФОП-«єдинник» II групи отримує винагороду від ТОВ — платника ПДВ за обсяги закупівель товару у нього. Таку винагороду ТОВ сплачує для заохочення і збільшення своїх продаж. Як відобразити такий дохід у Книзі доходів і чи потрібно з такої суми сплатити податки, крім єдиного податку та ЄСВ?

Те, що така винагорода є доходом ФОПа, сумнівів немає. Адже відповідно до пп. 1 п. 292.1 ПКУ доходом для ФОПа-«єдинника» є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №35 від 02.09.2019

«ДК» №35 від 02.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.