(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Надлишки ОЗ в «єдинника»

Платник ЄП 3-ї групи (неплатник ПДВ) за результатом інвентаризації виявив надлишки ОЗ. Чи оподатковується ЄП сума виявлених надлишків ОЗ і як такий дохід відобразити у декларації? ДФСУ відповіла в IПК від 23.07.2019 р. №3418/6/99-99-12-02-03-15/IПК (див. «ДК» №35/2019).

Податківці звернулися до пп. 2 п. 292.1 ПКУ. За ним доходом платника ЄП — юрособи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юрособи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №35 від 02.09.2019

«ДК» №35 від 02.09.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.