(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Продаж власної продукції фізособам

Податківці нагадали, що підприємства мають право продавати фізособам (у т. ч. працівникам) за готівку власну продукцію без РРО та РК, але з оформленням касових документів. А що слід розуміти під «власною продукцією», вони роз'яснили в IПК ГУ ДФС у Запорізькій області від 25.07.2019 р. №3472/IПК/03-20-14-05-11 (див. у «ДК» №33-34/2019).

Хто може продавати власну продукцію без РРО та РК?

Це підприємства, установи і організації усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування. Саме таких СГ прописано у п. 1 ст. 9 Закону про РРО.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №33-34 від 19.08.2019

«ДК» №33-34 від 19.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.