(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Iндивідуальна податкова консультація Головного управління ДФС у Запорізькій області від 25.07.2019 р. №3472/IПК/03-20-14-05-11

Щодо можливості незастосування РРО при продажу продукції фізичним особам

Суттєво. При продажу продукції власного виробництва через касу підприємства з оформленням ПКО та ВКО та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою, РРО застосовувати не обов'язково.

! Виробничим підприємствам

Головне управління ДФС у Запорізькій області, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, розглянуло звернення ТОВ <...> щодо можливості незастосування РРО при продажу продукції фізичним особам (зокрема, працівникам підприємства), отримуючи готівку в касу підприємства з оформленням прибуткового ордера, якщо здійснює виробництво цієї продукції шляхом переробки закупленої сировини на власному обладнанні з використанням робочої сили найманих працівників.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №33-34 від 19.08.2019

«ДК» №33-34 від 19.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.