(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Як впливають на дохід юрособи-«єдинника» курсові різниці?

Юрособа — платник ЄП за ставкою 5% отримує дохід в іноземній валюті. Як у такому випадку визначати оподатковуваний дохід? Чи потрібно у подальшому враховувати курсові різниці у складі доходу?

Насамперед згадаємо порядок оподаткування ЄП валютної виручки «єдинника» (як юрособи, так і підприємця). Згідно з п. 292.5 ПКУ дохід, виражений в іноземній валюті, перераховується у гривні за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим НБУ на дату отримання такого доходу. Зверніть увагу, що дохід необхідно визнавати саме на дату надходження валюти на валютний рахунок такого суб'єкта господарювання. При цьому на дату надходження коштів на розподільчий рахунок банку дохід визнавати не потрібно.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №33-34 від 19.08.2019

«ДК» №33-34 від 19.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.