(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Дисконтувати чи ні — ось у чім питання

Останнім часом податківці чи не на кожній перевірці хочуть бачити дисконтування безвідсоткової заборгованості. То треба чи не треба дисконтувати заборгованість суб'єкту господарювання, що веде облік за П(С)БО? З'ясуймо це на найпоширенішій ситуації — надання/отримання поворотної фінансової допомоги.

Підприємство, яке видало позику (позикодавець), відображає її суму у складі дебіторської заборгованості, керуючись при цьому нормами П(С)БО 10. Згідно з п. 4 П(С)БО 10, довгострокова дебіторська заборгованість — сума дебіторської заборгованості, яка не виникає в ході нормального операційного циклу та буде погашена після дванадцяти місяців з дати балансу.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №32 від 12.08.2019

«ДК» №32 від 12.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.