(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Відшкодування збитків від контрагента

ДФС вкотре наполягає, що операція з відшкодування збитків оподатковується ПДВ, адже, на думку податківців, такі кошти є компенсацією вартості майна від контрагента (див. IПК ГУ ДФС у Закарпатській області від 23.05.2019 р. №2335/IПК/07-16-12-01-10 у «ДК» №32/2019). З'ясуймо докладніше, чи обґрунтовані такі висновки ДФС, що з податком на прибуток, а також як це все відображається у бухобліку.

Що є збитками?

Відповідно до ч. 1 ст. 224 і ч. 1 ст. 226 ГКУ під збитками розуміються витрати потерпілої сторони у зв'язку з утратою або пошкодженням її майна, а також не отримані нею доходи, які така сторона отримала б при належному виконанні контрагентом зобов'язання (або дотриманні ним правил здійснення госпдіяльності).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №32 від 12.08.2019

«ДК» №32 від 12.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.