(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Представницькі витрати і продаж ТЗ — що з ПДФО?

Платники податків уже звикли до того, як легко в актах перевірок та згодом у судах фіскали відступають від своїх позицій, викладених у листах та IПК. Але коли йдеться про донарахування ПДФО з представницьких витрат та з продажу ТОВ власного автомобіля, тут норми П(С)БО та ПКУ є надто очевидними, на чому й наголосив Верховний Суд.

ДФС про представницькі витрати

У листі від 10.03.2017 р. №5087/10/26-15-13-01-12 ГУ ДФС у м. Києві згадало, що визначення представницьких витрат надано Наказом Мінфіну від 14.09.2010 р. №1026 «Про затвердження Норм коштів на представницькі цілі бюджетних установ та порядку їх витрачання» (далі — Наказ №1026). Згідно з його пунктом 2 представницькими вважаються витрати бюджетних установ на прийом і обслуговування іноземних представників і делегацій, які прибули на запрошення для проведення переговорів з метою здійснення міжнародних зв'язків, установлення та підтримання взаємовигідного співробітництва.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №32 від 12.08.2019

«ДК» №32 від 12.08.2019


The remote server returned an error: (404) Not Found.