(044) 391-51-92
ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;
Теги: Каса .

Нумерація касових ордерів та журналу реєстрації ПКО та ВКО може не збігатися

Чи повинне значення у графі «№з/п» ПКО та ВКО збігатися зі значенням аналогічної графи у журналі реєстрації прибуткових та видаткових касових документів? Чи обов'язково потрібно вести такий журнал?

Відповідно до п. 33 Положення №1481 прибуткові та видаткові касові ордери до передавання до каси реєструються бухгалтером у журналі реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, який ведеться окремо за прибутковими та видатковими операціями.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №32 від 06.08.2018

«ДК» №32 від 06.08.2018


The remote server returned an error: (404) Not Found.