ru ua

Есть предложения, замечания или пожелания? Свяжитесь с редакцией!
Мы обязательно ответим.

;

Через карантин документи слід зберігати довше

Податківці в IПК від 02.07.2021 р. №2606/IПК/99-00-04-03-03-09 (див. «ДК» №30/2021) надали відповідь щодо продовження строків зберігання документів на час карантину та можливості знищення документів у 2021 році за 2018 рік за умови проведення перевірки.

Загальні правила зберігання документів

Пунктом 44.3 ПКУ встановлено строки зберігання документів, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань. Так, платники податків зобов'язані забезпечити зберігання документів, визначених п. 44.1 ПКУ, а також документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС, протягом визначених законодавством термінів. Проте вони мають бути не меншими ніж 1095 днів (2555 днів — для документів та інформації, необхідної для здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням відповідно до ст. 39 та 39-2 ПКУ) з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а в разі її неподання — з передбаченого ПКУ граничного терміну подання такої звітності та документів, пов'язаних із виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, — не менше ніж 1095 днів з дня здійснення відповідної господарської операції (для відповідних дозвільних документів — не менше ніж 1095 днів з дня завершення терміну їх дії).

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №31 від 02.08.2021

«ДК» №31 від 02.08.2021


The remote server returned an error: (404) Not Found.