(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо.

;

LiqPay у «єдинника» — чи потрібен РРО?

ФОП використовує для оплати своїх послуг систему LiqPay. Кінцеві споживачі заходять на сайт і звідти перераховують йому на підприємницький рахунок кошти. Чи ФОП потрібно використовувати касовий апарат після перевищення доходу 1 млн грн? Дохід ФОП визнає за касовим методом, вписує до книги доходів на дату надходження коштів. Які первинні документи слід використовувати: акт про надані послуги, договір? Чи це є необхідним?

РРО та LiqPay

Питанню здійснення розрахунків в електронній комерції, тобто продажу товарів, робіт, послуг через Iнтернет, присвячено ст. 13 Закону про е-комерцію.

••••••••••••••••••••
Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.

«ДК» №31 від 31.07.2017

«ДК» №31 від 31.07.2017


Перевір свого контрагента:

разом з OpenDataBot